انواع تشک های طبی

تشک های طبی که برای افراد دچار کمردرد و دردهای عضلات مناسب می باشد دارای انواع مختلفی نیز می باشد که هر کدام از آن ها دارای ویژگی های خاص خود می باشد که افراد با توجه به ویژگی هر یک، یکی از آن هایی را که مناسبشان می باشد را انتخاب می کنند.

انواع تشک های طبی

1- تشک مموری فوم: مموری فوم ها، نوعی فوم پلی اورتان ویسکوالاستیک می باشند که در ابتدا این مواد توسط ناسا تولید شد. این فوم ها به شکلی می باشند که نسبت به دمای بدن افراد واکنش نشان می دهند و حالت بدن فرد را به خوبی حفظ می کنند. در حقیقت این فوم ها دما را کنترل می کنند.

2- تشک ارتوپدیک: این تشک ها سفت تر از تشک های فنری معمولی هستند و فنر این تشک ها بسیار با دوام می باشد.در حقیقت این نوع تشک برای کاهش فشار روی کمر، گردن، مفاصل و... طراحی شده است.

3- تشک فنردار : داخل این نوع تشک ها فنرهای فلزی کار گذاشته می شود که تعداد این فنرها در تشک به طور یکسان می باشد تا تشک بتواند بدن افراد را محکم نگه دارد و مشکلی در کمر افراد پیش نیاید.

4- تشک پاکت اسپرینگ: در این نوع تشک ها فنرها به شکل سیم پیچ داخل پاکت هایی قرار می گیرند در این حالت فنرها به شکل جداگانه عمل می کنند و هیچ تاثیری روی یکدیگر ندارند.

5- تشک لاتکس:  لاتکس ماده ای طبیعی می باشد که از صمغ درخت کائوچو استخراج می شودو به شکل فنری است. وقتی در تشک ها از این مواد استفاده می شود باعث می شود تشک تا حدی فرم و شکل بدن را به خود بگیرد.

برای خرید تشک طبی می توانید به سایت تشک کم جا مراجعه کنید.