روش هایی برای خواب بهتر میگرنی ها

افرادی دچار بیماری های سردرد مضمن از جمله میگرن، اغلب 8 برابر دیگران با مشکلات خواب دست و پنجه نرم می کنند، این افراد اکثرا زمان خواب مشخصی نداشته و نمی توانند زمان مشخصی را برای رفتن به خواب و یا بیداری تضمین کنند، اگر شما نیز دچار همین مشکل هستید این مقاله از تشک کم جا می تواند برایتان مفید باشد.

روش هایی برای خواب بهتر میگرنی ها

کنترل تغدیه
 
از خوردن غذاهای سنگین بپرهیزید، اگرچه نمی توان برای بروز سردرد های میگرنی عامل مشخصی تعیین کرد ولی پروسه هضم غذاهای سنگین می تواند توان جسمی و ذهنی بدن شما را برای کسب مرحله خواب پایین بیاورد، همچنین دقت کنید که اگر به غذای خاصی حساسیت دارید آن را از برنامه خود حذف کنید، مواردی از قبیل حبوبات، فرآورده های خوراکی مصنوعی یا کافئین ها.
 
الگوی شخصی خود را پیدا کنید
 
به عوامل تکراری که موجب بدخوابی شما می شوند دقت کنید و آنها را در برگه ای بنویسید، به یاد آورید که اغلب چه عواملی در خواب راحت شما دخیل بوده اند، شاید بدن شما به یک نوشیدنی یا موسیقی خاص پیش از خواب واکنش مثبت نشان می دهد.
 
تعویض تشک یا بالش
 
اگر با تغییر بستر خود احساس بهتری داشته اید آن را نیز یادداشت کنید، شاید تشک شما نمی تواند آرامش مورد نیازتان را تامین کند، می توانید تشک فعلی خود را با یک تشک طبی یا  تشک طبی فنری عوض کنید، این تشک ها با طراحی خاص خود و حمایتی که از ستون فقرات می کنند، می توانند آرامش و تسکین بیشتری به خواب شما بدهند، همچنین اگر بالش معمولی خود را با بالش مموری فوم عوض کنید قطعا تاثیر آن در پشتیبانی ویژه از گردن شما به خوابی بهتر منجر خواهد شد.
 
گرفتن مشاوره از روانپزشک متخصص بی تاثیر نخواهد بود اما مهمترین راه حل درمان بی خوابی آن است که از نیازهای شخصی خود بهتر مطلع شوید.
 
تشک کم جا ارائه دهنده بهترین کالای خواب به شما عزیزیان هموطن می باشد.