امروز همان فردای دیروز است، بهش فکر کن …

شماره تماس دفتر مرکزی 02141725000 داخلی 135 و 148

تشک خواب

فهرست مطالب

 

 

اینکه ( چه تشک خوابی مناسب است ؟) را بگذارید اینطور جواب بدیم: انسان انرژی مورد نیاز روز خود و فعالیت های روزمره خود را از خواب بدست می آورد. شما هر چه قدر خواب بهتری را تجربه کنید، احتمالا انرژی بیشتری در طول روز دارید! تشک طبی استاندارد در این موضوع بسیار مهم و حیاتی محسوب می شود اما چگونه باید تشک مناسب را تشخیص داد؟ راهنمای خرید تشک جامع و کامل به شما در این زمینه کمک می کند. شما با خواندن این نکات و استفاده از آن ها در هنگام خرید تشک، می توانید بسیار موفق عمل کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا نکات لازم در این زمینه را بدانید.

تشک خواب

قبل از پرداختن به راهنمای خرید تشک و انتخاب نوع آن بهتر آن است که با انواع تشک آشنا گردید. اشنایی با انواع تشک به نوعی راهنمای خرید تشک برای شما محسوب می شود چرا که شما با ویژگی های انواع تشک آشنا هستید و با توجه به نیاز خود یک تشک خریداری خواهید کرد.

نسل جدید سیستم فنر در تشک های جدید، تشک های با فنر منفصل هستند که یک قابلیت خاص دارند. این تشک ها دارای فنرهای جدا هستند که هر کدام داخل یک پاکت گذاشته می شوند. این طراحی خاص باعث می شود که هر فنر به میزان فشاری که از طرف قسمت های مختلف بدن به آن وارد می شود حالت پذیری بهتری داشته  و بر اساس اندام و وزن هر شخص فرم مخصوص بدن وی را بگیرد. همچنین جدا عمل کردن فنرها باعث می شود ارتعاش ناشی از غلت زدن فرد به تمام تشک منتقل نگردد. این مزیت به خصوص در تشک های دو نفره باعث می شود که غلت زدن های متناوب یک نفر در طول شب، توسط فرد کناری احساس نشود چون همه جای تشک تکان نمی خورد که این امر باعث تجربه خوابی راحت و شیرین در تشک های دو نفره می شود.

لیست محولات تشک کم جا را مشاهده کنید.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =

مطالب مرتبط

منشور تشک کم جا

منشور تشک کم جا هدف بنیادین شرکت، تولید محصولات سلامت محور در راستای بهبود ضریب کیفیت خواب و ارتقای سطح سلامت جامعه می باشد. 1-استفاده

شستشوی تشک خوشخواب

شستشوی تشک خوشخواب

شستشوی تشک خوشخواب عموم مردم فکر میکنند که تشک خوشخواب نیازی به شستشو ندارد، اما باید بدانید که شستشوی تشک یکی از کارهای مهمی می

علت عرق کردن در خواب

    یکی از بیماری های رایجی که در بسیاری از افراد اعم از زن و مرد وجود دارد تعریق شبانه می باشد که بسیار

تشک پد دار چیست

    امروزه با پیشرفتی که در زمینه ساخت تشک ها داشته ایم، نوعی از تشک به نام تشک پد دار ساخته شده است که

اهمیت تمیز نگه داشتن تشک

  لازم است بدانید علاوه بر شستشوی فرش و ملحفه و دیگر موارد در منزل، تمیز نگه داشتن تشک نیز باید برای شما مهم باشد،

پاک کردن لکه خون از تشک

    یکی از مشکل ترین مواردی که معمولا در نظافت منزل با آن مواجه می شوید شاید پاک کردن لکه خون از تشک باشد

×

پشتیبانی تشک کم جا مترس با شما است

×