امروز همان فردای دیروز است، بهش فکر کن …

شماره تماس دفتر مرکزی 02141725000 داخلی 135 و 148

درمان گردن درد

فهرست مطالب

 

 

نحوه خوابیدن شما ارتباطی مستقیم به روی همه اعضای بدنتان خواهد داشت، خصوصا گردن که نیازمند استراحتی ویژه در طی خواب می باشد، بسیاری از مشکلات گردن صرفا با خواب مناسب حل خواهد شد اما برخی از آنها مربوط به مشکلات استخوانی و سن و سال می باشند، در ادامه شما را بالشتی آشنا می کنیم که قادر است مشکلات گردن درد را تا حد قابل ملاحظه ای کاهش دهد.

 درمان گردن درد

برای داشتن خوابی بدون استرس و راحت تر بهتر است که به پشت بخوابید، در چنین حالتی عضلات گردن و ستون فقرات در موقعیت بهتری قرار خواهند گرفت، اگر برخی افراد با وجود انجام اینکار باز هم احساس درد داشتند، می توانند از بالشت کوچکی زیر بازوهاشان استفاده کنند تا فشار وارده به گردن را کاهش دهد.

بالشت مموری فوم و درمان گردن درد

اگر از تشک طبی استفاده می کنید نمی توان آن را بدون بالشت طبی ضامن کاملی برای کاهش گردن درد تلقی کرد، بالشت هر فرد می تواند بسته به عادات خواب وی متفاوت باشد، اگر بالشت خیلی ضخیم یا خیلی نازک باشد در هر صورت به گردن شما و ماهیچه های آن فشار خواهد آورد، اگر عادت به خوابیدن به پشت دارید حتما از بالشت نازک تر استفاده کنید و اگر می خواهید به پهلو بخوابید بالشت ضخیم تر مناسب شما خواهد بود چرا که سر شما را در حین خواب بین شانه ها قرار می دهد.

بالشتی که از پر درست شده باشد می تواند به آسانی فرم گردن شما را در خود بگیرد ولی اینگونه بالشت ها باید هر دو سال یکبار عوض شوند، اما اگر انتخاب شما بالشت مموری فوم باشد این بالشت ها علاوه بر گرفتن فرم گردن شما، دوام و ماندگاری بالاتری نیز خواهند داشت.

برای خرید بالشت طبی به روی فروش تشک کم جا کلیک کنید.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 2 =

مطالب مرتبط

منشور تشک کم جا

منشور تشک کم جا هدف بنیادین شرکت، تولید محصولات سلامت محور در راستای بهبود ضریب کیفیت خواب و ارتقای سطح سلامت جامعه می باشد. 1-استفاده

شستشوی تشک خوشخواب

شستشوی تشک خوشخواب

شستشوی تشک خوشخواب عموم مردم فکر میکنند که تشک خوشخواب نیازی به شستشو ندارد، اما باید بدانید که شستشوی تشک یکی از کارهای مهمی می

علت عرق کردن در خواب

    یکی از بیماری های رایجی که در بسیاری از افراد اعم از زن و مرد وجود دارد تعریق شبانه می باشد که بسیار

تشک پد دار چیست

    امروزه با پیشرفتی که در زمینه ساخت تشک ها داشته ایم، نوعی از تشک به نام تشک پد دار ساخته شده است که

اهمیت تمیز نگه داشتن تشک

  لازم است بدانید علاوه بر شستشوی فرش و ملحفه و دیگر موارد در منزل، تمیز نگه داشتن تشک نیز باید برای شما مهم باشد،

پاک کردن لکه خون از تشک

    یکی از مشکل ترین مواردی که معمولا در نظافت منزل با آن مواجه می شوید شاید پاک کردن لکه خون از تشک باشد

×

پشتیبانی تشک کم جا مترس با شما است

×