امروز همان فردای دیروز است، بهش فکر کن …

شماره تماس دفتر مرکزی 02141725000 داخلی 135 و 148

چرا تشک جیر جیر می کند

فهرست مطالب

 

 

اگرچه جیر جیر کردن تشک درحالت کلی از مشکلات ریز زندگی به حساب می آید ولی هنگام خواب همین مسئله کوچک می تواند خیلی اعصاب خورد کن به نظر برسد، ولی چرا تشک ها دچار چنین مشکلی می شوند؟ ما اینجا به تعدادی از دلایل آن خواهیم پرداخت.

چرا تشک جیر جیر می کند

اولین راه حلی که برای تشخیص معیوب بودن یا نبودن تشک باید امتحانش کرد، قرار دادن آن روی زمین است، اینکار را بکنید و ببیند باز هم صدای جیر جیر را می شنوید؟ اگر نه تشک شما در اصل مشکلی ندارد. در غیر اینصورت ممکن است یکی از مشکلات زیر آن را درگیر کرده باشد.

فنر معیوب یا شکسته

ممکن است شما تشکی با طراحی نامناسب خریداری کرده باشید که به خاطر کیفیت پایین در طی زمان زودتر دچار فرسایش شده، بهترین توصیه تعمیر یا خرید تشک دیگری است، اما اگر خود علاقه به تعمیر آن دارید، فنر مشکل دار را شناسایی و شکاف کوچکی بالای آن ایجاد یا کمی آن را خم کنید تا صدای مزاحم رفع شود.

 روغن کاری فنرها

در بعضی مواقع نیاز به تعمیر یا تعویض تشک، در تشک های ارزان قیمت نیست، و مشکل آنها با روغن کاری جزئی حل می شود، اگرچه این کار زمان بر و نیازمند حوصله زیادی است.

تشک از مرکز خارج شده

گاهی دلیل جیرجیر کردن تشک ها آن است که به درستی وسط تخت خواب قرار نگرفته اند، و این مسئله در فشار وارده بر فنر ها را در جهتی منحرف می کند که صدای جیر جیر از آن ناشی می شود، بهتر بگوییم با کف موازات قرار نگرفته است، برای رفع این مشکل آن را جابه جا کرده و در مرکز قرار دهید.

  پایه های تخت نامتعادل اند

شاید تشک شما ایرادی ندارد و مشکل  قرار گیری پایه های تخت به شکلی است که تشک دچار زاویه می شود، می توانید پایه ها را طوری متعادل کنید که همگی در یک ارتفاع قرار گیرند، یا اگر کف اتاق غیر مسطح است پایه ها را طوری تنظیم کنید که این مشکل را رفع کند.

تشک کم جا ارائه دهنده انواع تشک های طبی و فنری می باشد برای مشاهده لیست قیمت تشک کم جا کلیک کنید.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =

مطالب مرتبط

منشور تشک کم جا

منشور تشک کم جا هدف بنیادین شرکت، تولید محصولات سلامت محور در راستای بهبود ضریب کیفیت خواب و ارتقای سطح سلامت جامعه می باشد. 1-استفاده

شستشوی تشک خوشخواب

شستشوی تشک خوشخواب

شستشوی تشک خوشخواب عموم مردم فکر میکنند که تشک خوشخواب نیازی به شستشو ندارد، اما باید بدانید که شستشوی تشک یکی از کارهای مهمی می

علت عرق کردن در خواب

    یکی از بیماری های رایجی که در بسیاری از افراد اعم از زن و مرد وجود دارد تعریق شبانه می باشد که بسیار

تشک پد دار چیست

    امروزه با پیشرفتی که در زمینه ساخت تشک ها داشته ایم، نوعی از تشک به نام تشک پد دار ساخته شده است که

اهمیت تمیز نگه داشتن تشک

  لازم است بدانید علاوه بر شستشوی فرش و ملحفه و دیگر موارد در منزل، تمیز نگه داشتن تشک نیز باید برای شما مهم باشد،

پاک کردن لکه خون از تشک

    یکی از مشکل ترین مواردی که معمولا در نظافت منزل با آن مواجه می شوید شاید پاک کردن لکه خون از تشک باشد

×

پشتیبانی تشک کم جا مترس با شما است

×